درباره امین

شرکت توسعه راهبردی امین در فروردین ۱۳۸۹ تاسیس شد. این شرکت با هدف پالایش و بومی‌سازی فضای مجازی برای کودک و نوجوان ایرانی اواخر سال ۱۳۹۴ زیست‌بوم انارستان را پایه‌گذاری کرد تا زیر ساخت‌های لازم برای تامین محتوای آموزشی و پرورشی کودک و نوجوان ایرانی را فراهم کند بدین ترتیب دنیایی از خدمات ارتباطی، محتوای مفید و جذاب و ابزارهای دوستدار کودک و نوجوان را در بستری سالم در کنار امکان مدیریت توسط والدین، یک زیست‌بوم دوستدار کودک و نوجوان ایرانی را در فضای مجازی شکل داده است. رویکرد راهبردی انارستان، غنی‌سازی در لایه محتوا، ایجاد جذابیت برای جامعه‌ی هدف و همزمان جداسازی اینترنت ویژه کودک و نوجوان از اینترنت جهانی است و این ماموریت را بر پایه راهبرد «مشارکت وسیع» انجام می‌دهد.


غنی‌سازی محتوایی

انارستان ‌بمنظور تجمیع سرویس‌ها و محتواهای مناسب کودک و نوجوان در فضای مجازی، پلتفرم‌های لازم مانند سامانه ثبت حساب کاربران، کیف پول الکترونیکی ویژه کودک، بازار محتوایی خاص کودک و نوجوان و بسیاری از پلتفرم‌های دیگر را تأمین کرده است و در راستای راهبرد «مشارکت وسیع»، بستری فراهم کرده است تا شرکت‌های مختلف در فرآیند تولید و توزیع محتوا مشارکت داشته باشند. انارستان بر پایه این راهبرد با صدها شرکت، ناشر، موسسه، توسعه‌دهنده و نماینده قرارداد منعقد کرده است و برای کلیه تولیدکنندگان محتوا و آموزگاران، با ارایه سرویس فروشگاهی امکان درج محتوا و درآمدزایی فراهم کرده است.

سرویس‌های انارستان

اینترنت دوستدار کودک و نوجوان

رمانت سرویس اینترنت دوستدار کودک و نوجوان انارستان است که یک دنیا محتوای مناسب برای کودکان و نوجوانان از تفریح و سرگرمی، مسابقه و بازی، استعدادیابی، علمی و آموزشی، مذهبی و... را بصورت بسته‌های اینترنتی ویژه انارستان بر مبنای «فهرست سپید» فراهم کرده است. این سرویس محتوای مورد نیاز جامعه کودک و نوجوان با کمک کارشناسان حوزه تعلیم و تربیت و تولیدکنندگان بررسی، دسته‌بندی و رتبه‌بندی می‌کند و در اختیار مشترکین قرار می‌دهد.

بیشتر درباره اینترنت انارستان ...


موتور جستجوی کودک و نوجوان انارستان

موتور جستجوی کودک و نوجوان انارستان به نشانی romanet.ir نخستین جستجوگر ایرانی ویژه کودک و نوجوان است که با هدف ارائه خدمات جستجو متناسب با نیازهای کودکان و نوجوانان راه‌اندازی شده است. این موتور جستجو، در لایه زیرساخت از فناوری بومی پارسی‌جو، قدرت‌مند‌ترین جستجوگر بومی کشور، با نمایه‌سازی بیش از 2 میلیارد صفحه بهره‌می‌گیرد.

بیشتر درباره رمانت ...


چی خوبه

«چی خوبه» برای پاسخگویی به پدران و مادرانی است که در ۶ حوزه مختلف به دنبال گزینه‌های مناسب برای فرزندان خود هستند. فیلم ‌و کارتون(انیمیشن)، اسباب‌بازی، بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی، بازی‌های حرکتی یا فیزیکی، کتاب، وب‌سایت‌ها یا پایگاه‌های اینترنتی، زمینه‌های موضوعی سرویس چی‌خوبه هستند. این سرویس با توجه به گرایش‌های خاص کودکان و نوجوانان در گروه‌های سنی مختلف و متناسب با جنسیت‌ آنها به پایش، گزینش و دسته‌بندی این زمینه‌های موضوعی می‌پردازد تا بهترین سرگرمی‌های سازنده و جذاب را برای رشد و شکوفایی خلاقیت کودکان و نوجوانان شناسایی و معرفی کند.

بیشتر درباره چی خوبه ...


سیمکارت انارستان

سیمکارت انارستان، سیمکارت اعتباری رایگان ویژه کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۸ ساله ایرانی است که تمامی نیازهای مکالمه، پیامک و دیتای این گروه سنی را تامین می‌کند و امکان استفاده از اینترنت امن پُرسرعت نسل چهارم را دارد. اینترنت دوستدار کودک و نوجوان سرشار از محتوای سالم و مفید متناسب با سن کودکان و نوجوانان، ویژگی¬ منحصر به فرد سیمکارت انارستان است.

بیشتر درباره سیمکارت انارستان ...


نارتب (تبلت انارستان ویژه کودک و نوجوان)

نارتب، تبلت کودک و نوجوان انارستان است که با بهر‌ه‌گیری از برنامه‌ها و امکانات ویژه و اختصاصی (مانند نرم‌افزار اکتشاف‌علوم، سیمکارت کودک و نوجوان، محتوای آموزشی و سرگرم کننده) محیطی جذاب و مفید، برای کودکان و نوجوانان فراهم کرده است. یکی از مزایای مهم نارتب در مقایسه با سایر تبلت‌های موجود در بازار، برخورداری از سیستم‌عامل سفارشی‌سازی شده اندروید است (MDM) که بر روی تبلت بصورت پیش‌فرض نصب شده است و امکان مدیریت تبلت توسط والدین را فراهم می‌کند.

بیشتر درباره نارتب ...


نارتون

گزینش انیمیشن‌های مناسب مطابق اصول فرهنگی و ارزش‌های آموزشی از جمله دغدغه‌های مهم والدین است. نارتون انارستان برای پاسخگویی به این دغدغه پدران و مادران تاسیس شده است. گروه نارتون هم انیمیشن می‌سازد و هم انیمیشن‌ها یا به قول بچه‌های ایرانی کارتون‌های روز دنیا را به فارسی دوبله می‌کند. بنابراین محتوای نارتون انحصاری است و البته متناسب با تمایلات و رویکردهای فرهنگی کودک و نوجوان ایرانی است. نارتون برپایه اپلیکیشن‌های اندروید و آی او اس و همچنین وب‌سایت نارتون ارایه می‌شود.

بیشتر درباره نارتون ...


نارلیگا (پلتفرم بازی آنلاین)

نارلیگا یک پلتفُرم یا بستر است که در آن لیگ‌ها و جشنواره‌های گوناگون از بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود. نارلیگا زمینه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را فراهم کرده است تا همه بتوانند بازی‌های خود را در این فضا عرضه کنند. نارلیگا با سه هدف بازی، سرگرمی و آموزش راه‌اندازی شده است.

بیشتر درباره نارلیگا ...


نارکت (فروشگاه محتوای کودک و نوجوان)

نارکت، پایگاه عرضه محتوای کودک و نوجوان درفضای مجازی است که با هدف پاسخگویی به نیازهای موجود در زمینه محتوای ایرانی راه‌اندازی شده است. نخستین فروشگاه اندرویدی محتوای آموزشی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان است که در 6 گروه محتوای متنوع، مفید و جذاب ارایه می‌کند: برنامه های آموزشی و کاربردی، بازی، ویدئو، فایل‌های صوتی، کتاب و مجله نارکت یک بستر امن برای تولید‌کنندگان محتوا فراهم کرده است تا بتوانند محصولات خود را با اطمینان عرضه کنند.

بیشتر درباره نارکت ...


آینار، سرویس تلفن‌گویا

سامانه تلفن گویای انارستان با نام آینار، در زمره سرویس‌های محتوایی انارستان است که خدمات تلفنی با مضامین گوناگون نظیر علمی، آموزشی، تربیتی، سلامت، روانشناسی، اطلاع‌رسانی و سرگرمی ‌ارائه می‌کند.

بیشتر درباره آینار ...


خلاقیتکده

خلاقیتکده انارستان با هدف اجرایی کردن ایده‌های نو در زمینه پرورش خلاقیت و افزایش مهارت کودکان و نوجوانان راه‌اندازی شده است.

بیشتر درباره خلاقیتکده انارستان ...


باشگاه انارستان

باشگاه انارستان یک سامانه پیامکی تخفیفی است که اعضای آن از امکانات، فرصت‌ها و تسهیلات ویژه‌ای بهره‌مند می‌شوند.

بیشتر درباره باشگاه انارستان ...


کیف پول دانش‌آموزی انارستان

این کیف پول الکترونیکی برای مدیریت مبلغی است که دانش‌آموزان از والدین خود بصورت روزانه دریافت می‌کنند. والدین می‌توانند کیف پول فرزند خود را به هر مبلغی شارژ کنند و بصورت روزانه گزارش مصرف آن‌ را مشاهده کنند. کیف پول انارستان در فروشگاه‌ها و مراکز متنوعی از بوفه مدارس تا فروشگاه‌های محتوایی فضای مجازی قابل استفاده است.